Měření a regulace

Společnost Varima a.s. se stále více prosazuje i v oblasti Měření a regulace, nový ředitel společnosti je v tomto oboru odborníkem a má s měřením a regulací letité zkušenosti. Schopnost realizace projektů Měření a regulace dokazuje i stavba IQlandia, kdy Varima a.s. velmi úzce spolupracovala s firmou Johnson Controls, dodávající regulační systém. Aktuálně se podílíme na spolupráci při realizacích strojoven s tepelnými čerpadly, rekonstrukci řídícího systému v Teplárně Liberec a inteligentního řízení objektu v Mníšku u Liberce. Všechny tyto projekty realizujeme ve spolupráci s firmou AZTV s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
market trends publish to a good deal of famous brand there are a number, high quality amazewatches is one of them. fakerolex reddit is known for a top quality degree. www.sellswatches.com reddit is known for a top quality degree. fake richard mille with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep. the unique expenditure of money advantage is about the best things about the best richardmille.to in the world.